Być może po tym wpisie nic już nie będzie takie samo. A lincz kobiet, które chcą tylko przytulenia i duchowej miłości będzie wielki. Jednakże nie dbam o to. Pieprzyć konwenanse. Liczy się prawda. I to nie ta subiektywna, ale ta skrywana głęboko w sercu kobiet..

  • Bo nie wypada..
  • Bo uznają mnie za dziwkę..
  • Bo nikt mnie nie będzie chciał..
  • Bo zostanę zraniona..
  • Bo zostanę wyśmiana..
  • Bo zostanę SAMA…

No właśnie. Odrzucenie. Samotność. Wyśmianie. Tego się obawiają kobiety i dlatego gaszą swój ogień, swoje pożądanie, swoje pragnienia. Bo to, czego kobietom brakuje najbardziej jest… SEKS. Ale nie ten po męsku „On zaspokojony w dwie minuty, a Ona nawet nie zdążyła jeszcze go prawdziwie zapragnąć…”.

Nie taki seks, jaki znamy. Ani ten wolny, slow, z odpowiednimi pozycjami. Chociaż może być pomocy, może otulić… Ale nie zaspokoi, nie obejmie kobiecego serca. Nie sprawi, że Ona zacznie z radością smażyć naleśniki cały dzień się rumieniąc. Nie sprawi, że jej ciało stanie się jeszcze bardziej miękkie i nie doda jej uroku.

To nie seks na zawołanie. Ani taki, który jest zaplanowany od A do Z. To nie seks, który daje szybkie podniecenie ani nawet to długie. Bo ciało może stwierdzić – mmm fajnie było. Lecz serce, kobieca dusza wciąż będzie nietknięta. Nieukochana. Nieobjęta.

Więc jakiego seksu pragną kobiety?

Takiego, w którym On będzie jej chciał bez pamięci. A jednocześnie z ogromnym miejscem na jej „nie”, które będzie mogło przechadzać się figlarnie po pokoju. Na jej „nie teraz”. Kobieta pragnie, by na nią czekano. Choć chwilę. I pragnie, by jej kazano czekać. By się droczyć, bawić, by seks był PRAWDZIWY, ZMIENIAJĄCY, GŁĘBOKI – AUTENTYCZNY.

Więc jeśli Jej nie pragniesz – po co chcesz być z Nią blisko? A jeśli Jej pragniesz – to czemu tego nie okazać? Oczywiście nie wszystko w tej kwestii zależy od Mężczyzny, bo nawet najlepszy kochanek, znający się jak nikt na kobiecej psychice, nic nie wskóra, jeśli kobieta sama nie zdecyduje otworzyć się na ogień.

Lecz można Kobietę w tym wesprzeć.

Chcesz mieć wspaniały seks z Kobietą, którą Kochasz, Lubisz, która Ci się podoba? Wejdź w swój ogień. Zapragnij jej. I pozwól, by to poczuła. Kobiety uwielbiają czuć, że się je pragnie. Ale nie idź za tym od razu. To właśnie jest mistrzostwo – pozwolić pragnieniu być, pożądaniu rosnąć i kobiecie – poczuć to. Lecz bez oczekiwań. Bez przymusu. Wejdź w wolność swojej seksualności.

To jest pociągające dla Kobiet. To je kręci. I tego pragną. By ten Mężczyzna, pełen ognia, namiętności, żaru – potrafił utrzymać w sobie to wszystko bez drgnięcia. Wtedy Kobieta może poczuć się bezpieczna. Iść na całość. Oddać się. I zapamiętać Cię na długo. Niezależnie od tego, czy jesteś Jej Mężczyzną, czy Mężczyzną na jedną noc.

Więc czego kobietom najbardziej brakuje…? Seksu, w którym poczują, że ktoś je pragnie bez pamięci. A jednocześnie, że nie ma w tym oczekiwań. Przymusu. Lgnięcia. Czy przywłaszczania. Wolność namiętności. Mężczyzna niczym skała – czujący wszystko, lecz pozwalający by to przepływało, by Ona mogła wejść w pełnię swej seksualnej ekspresji.. Aż do rdzenia serca.. Aż do samych czeluści duszy i ciała…